دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciencesبرگزاری نخستین جشنواره ملی آرمان برتر

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۱ | 

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان- انستیتو روانپزشکی تهران: همزمان با فرا رسیدن روز ملی روابط عمومی در کشور، نخستین جشنواره ملی آرمان برتر در حوزه روابط عمومی و تبلیغات با همکاری فعالان این عرصه و دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان، روز چهارشنبه 26 اردیبهشت سال جاری در سالن همایشهای رضوان سازمان صداوسیما برگزار شد.
دکتر مژده افشار؛ رئیس اولین جشنواره آرمان برتر ضمن خیر مقدم به مدعوین نخستین جشنواره آرمان برتر گفت: جشنواره آرمان برتر در نخستین گام خود سعی کرده جایگاه روابط عمومی را در میان آحاد مردم مورد ارزیابی قرار دهد، این نخستین گام ما است و در این راه همراهی شما عزیزان و نخبگان عرصه روابط عمومی می تواند روزهای روشنی را پیش روی ما بگذارد.
وی افزود : امید است این هم اندیشی بستری برای ارتقای فرهنگ در کشور باشد، آرمان برتر ما ساختن ایرانی آباد، آزاد  و عزتمندتر در جهان است .
در این جشنواره همچنین از تندیس «جایزه ملی آرمان برتر»، «سامانه جامع روابط عمومی» و «کتاب گنجینه ارزش آفرینان» نیز رونمایی صورت گرفت.
مهمترین جشنواره پیش روی این مجموعه، جشنواره ایران ١٤٠٤ است که قرار است به معرفی بزرگترین دستاوردهای کشورمان تا سال ١٤٠٤ بپردازد.آرمان برتر در نظر دارد همه ساله و با نظرخواهی از کارشناسان و دست اندرکاران تمامی حوزه ها، برترین های روابط عمومی را انتخاب و خورد تجلیل قرار دهد.
در این جشنواره بعد از بررسی گروه داوران حوزه روابط عمومی، در نخستین جشنواره ملی آرمان برتر، محمدرضا فرنقی‌زاد رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به خاطر اقدامات، فعالیت ها و‌ نوآوری ها به عنوان چهره ماندگار روابط عمومی معرفی شد.
خانم زهره راخ نیز در این جشنواره بر اساس ارزیابی های به عمل آمده توسط گروه منتخب داوران به عنوان مدیر برتر در حوزه روابط عمومی انتخاب شد.
تهیه خبر: زهره راخ (روابط عمومی دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان)
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 497 بار   |   دفعات چاپ: 43 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر