دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciencesبرگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر مسئول مجله روانپزشکی و روانشناسی بالینی ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۶ | 


جلسه شورای نویسندگان مجله روانپزشکی و روانشناسی بالینی ایران در دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان- انستیتو روانپزشکی تهران: جلسه شورای نویسندگان مجله روانپزشکی و روانشناسی بالینی ایران، روز چهارشنبه ششم تیرماه سال جاری با حضور سردبیر و اعضای هیئت تحریریه مجله در دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان برگزار گردید.
در این جلسه گزارشی از وضعیت مجله روانپزشکی و روانشناسی بالینی ایران از به روز شدن مجله، انجام خدمات تخصصی نشر، انتشار الکترونیک در نمایه نامه های مختلف، انجام استانداردسازی سایت نشریه به ویژه بخش انگلیسی، بررسی نقاط ضعف و قوت مجله که خانم زهره راخ مدیر اجرایی مجله تهیه کرده بود، توسط دکتر بنفشه غرایی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و سردبیر مجله ارائه شد.
در ادامه جلسه راهکارها و پیشنهادهایی از جانب اعضای تحریریه مطرح گردید.
در قسمت بعدی جلسه از زحمات دکتر سیداحمد واعظی مدیر مسئول قبلی مجله که 24 سال این مسئولیت را داشتند، با لوح تقدیر و هدیه ای تشکر به عمل آمد و متن ارسالی آقای دکتر جعفر بوالهری رئیس دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان در حمایت صبورانه دکتر واعظی در هر مرحله از راه اندازی، تکامل و توسعه این نشریه توسط دکتر غرایی قرائت شد.
دکتر واعظی سخنرانی کوتاهی داشتند و ضمن تشکر از اساتید و همکاران مجله، به اعضا توصیه کردند که چون همه اعمال و رفتار ما محاسبه می شود، در انجام وظایف طوری رفتار کنیم که شرمنده نباشیم.
در پایان جلسه نیز ابلاغ دکتر محمد باقر صابری زفرقندی به عنوان مدیر مسئول جدید تحویل ایشان شد.

 تهیه خبر: زهره راخ
تهیه عکس: سیدحسین سیدمحمدی 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 289 بار   |   دفعات چاپ: 40 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر