دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciencesاولین امتحان جامع دانشجویان دکترای مطالعات اعتیاد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۲۹ | 
 
اولین امتحان جامع دانشجویان دکترای مطالعات اعتیاد در دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان برگزار شد.
دکتر صابری زفرقندی مدیر گروه مطالعات اعتیاد دانشگاه علوم پزشکی ایران با اعلام خبر فوق گفت. خداوند منان را سپاسگزاریم که موفق شدیم اولین آزمون جامع رشته مطالعات اعتیاد را در دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان با موفقیت برگزار نماییم.
ایشان گفت: اولین آزمون جامع برای اولین گروه دانشجویان دکترای مطالعات اعتیاد در دانشگاه علوم پزشکی ایران در روزهای 24 و 25 شهریور به صورت کتبی و درتاریخ 26 شهریور در قالب آزمون شفاهی برگزار گردید.
دکتر صابری با اشاره به توسعه کمی رشته مطالعات اعتیاد و صدورمجوز پذیرش دانشجو در چند دانشگاه ، بر ضرورت توسعه کیفی رشته مطالعات اعتیاد تاکید کرده و اظهار امیدواری کرد تا دبیرخانه شورای تخصصی علوم پایه وزارت بهداشت با پیشنهادات مصوب بورد تخصصی مطالعات اعتیاد موافقت نموده و امکان حضور داوطلبان بیشتری را برای این رشته مهیا سازد.
ایشان نهایی شدن اصلاحات پیشنهادی بورد تخصصی در مورد کوریکولوم آموزشی دوره را در مراجع ذی ربط وزارت بهداشت خواستار شد و گفت انشااله با اصلاح کوریکولوم آموزشی که حاصل نظر خواهی از دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته است و در جلسات متعدد کارشناسی به تایید نهایی بورد تخصصی نیز رسیده است بتوانیم به تداوم و جذب دانشجویان و علاقه مندان به حوزه آموزشی، مدیریتی و پژوهشی اعتیاد در رشته نو پای مطالعات اعتیاد کمک نماییم.
 
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 427 بار   |   دفعات چاپ: 22 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر