دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciencesنشست دانشجویان و اعضای هیات علمی مطالعات اعتیاد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۸/۲ | 
نشست  دانشجویان و اعضای هیات علمی  مطالعات اعتیاد
 
با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و نهایی شدن ثبت نام دانشجویان جدید الورود نشستی با هدف معارفه و بررسی موانع و تقویت راه کارهای بهینه برای ارتقای فعالت های آموزشی، پژوهشی گروه برگزار گردید.
در این نشست که در تاریخ اول آبان ماه سال جاری برگزار شد اصول و چشم انداز گروه و فعالیت هایی که از دانشجویان رشته مطالعات اعتیاد  انتظار می رود توسط مدیر گروه اعتیاد بیان شد.
در ادامه معاونت آموزشی گروه  با تاکید بر اصرار مسولین دانشکده و خصوصا اعضای هیات علمی گروه مطالعات اعتیاد  یادآوری نمودند که برنامه دروس تئوری طبق تقویم دانشگاهی  می باشد و تلاش خواهیم کرد تا زمان بندی امتحانات نیز منطبق با برنامه ها دقیقا رعایت شود. معاون پژوهشی گروه از  مهیا شدن بستر مناسب برای حضور فعال آموزشی و پژوهشی دانشجویان در برنامه های  فیلد  روند کار را تشریح نمودند. طبق برنامه روز های شنبه هر هفته و براساس برنامه تنظیمی  دانشجویان  فعالیت در فیلد را خواهند داشت.
در ادامه دانشجویان نقطه نظرات و پیشنهادات  خود را در مورد ارتقاء برنامه های آموزشی و پژوهشی  ارائه نمودند که مقرر شد در برنامه ریزی ها مورد توجه قرار گیرد.
در ادامه کارشناس آموزش دانشکده با تشریح آیین نامه آموزشی دوره دکترا بر تلاش  و تسریع بر  مشخص شدن پایان نامه ها تا قبل از امتحامن جامع تاکید کردند. براساس دستور های جدید ثبت عنوان پایان نامه تا قبل از امتحان جامع الزامی است.
 


CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 447 بار   |   دفعات چاپ: 43 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر