دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE

گروه مطالعاتی کیفی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۳/۱ | 

 گروه پژوهشی  مطالعات  کیفیAWT IMAGE

مسئول گروه: 

دکتر محمود دهقانی Dehghani.m@iums.ac.ir

رزومه

اعضاء گروه:

دکتر جعفر بوالهری Bolhari.j@iums.ac.ir

دکتر محمدکاظم عاطف وحید Atefvahid.m@iums.ac.ir

دکتر فهیمه فتحعلی لواسانی Fathalilavasani.f@iums.ac.ir

دکتر نادره معماریان Memaryan.n@iums.ac.ir

دکتر صالحه مرتضوی Mortazavi.s@tak.iums.ac.ir

دکتر سید کاظم ملکوتی Malakouti.k@iums.ac.ir


دفعات مشاهده: 37 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر