دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • ریاست
  • معاونت پژوهشی
  • معاونت آموزشی
  • معاونت اداری مالی
  • معاونت دانشجویی و فرهنگی


معرفی معاون
معرفی معاونت


کارشناسان واحدها


کمیته انضباطی


دانشجویی
فرهنگی

گروه روانشناسی بالینی(cv)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۳/۱ | 


اعضای گروه روانشناسی بالینی

 

ردیف نام و نام خانوادگی رتبه علمی سمت اجرایی پست الکترونیکی
1 دکتر بنفشه غرایی دانشیار مدیر گروه روانشناسی بالینی و عضو هیئت علمی دانشکده Gharraee.b@iums.ac.ir
2  دکتر علی اصغر اصغر نژاد فرید
دانشیار
عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان asgharnejadfarid.as@iums.ac.ir
3   دکتر بهروز بیرشک
دانشیار
cvلاتین
عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان Birashk.b@iums.ac.ir
4 دکتر محمد رضا پیرمرادی
استادیار
عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان Pirmoradi.mr@iums.ac.ir
5 دکتر محمود دهقانی
استادیار
عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان Dehghani.m@iums.ac.ir
6 دکتر عباس رمضانی فرانی
استادیار
 معاون آموزشی و عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان ramezanifarani.a@iums.ac.ir
7 دکتر احمد عاشوری
استادیار
عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان Ashouri.a@iums.ac.ir
8 دکتر اسماء عاقبتی
ستادیار
cvلاتین
عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان Aghebati.a@iums.ac.ir
9 دکتر فهیمه فتحعلی لواسانی
استادیار
عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان  Lavasani.f@iums.ac.ir
 


طرح دوره دروس ارائه شده گروه روانشناسی بالینی ارشد و دکترا نیمسال اول

اصول اخلاق حرفه ای ارشد

اصول اخلاق حرفه ای دکترا

آمارپیشرفته در روانشناسی بالینی

بهداشت روان

درمان شناختی رفتاری 1

درمان شناختی رفتاری 2 دکتری

زوج درمانی

سایکوفاماکو دکتری

نقدو نظریه ها و دیدگاههای شخصیت


گروه درمانی

 


دفعات مشاهده: 9588 بار   |   دفعات چاپ: 107 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر