دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

گروه روانشناسی بالینی(cv)

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۳/۱ | 

اعضای گروه روانشناسی  

  ردیف

  نام و نام خانوادگی

  رتبه علمی

سمت اجرایی

  پست الکترونیکی

  1

  دکتر محمد کاظم عاطف وحید

 دانشیار

 معاون آموزشی دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان

  kazemv@yahoo.com

  2

  دکتر بهروز بیرشک

  دانشیار

عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان Birashk.b@iums.ac.ir

  3

  دکتر علی اصغر اصغر نژاد فرید

  دانشیار

عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان

 

  4

  دکتر بنفشه غرایی

  دانشیار

مدیر گروه روانشناسی بالینی و جانشین معاون آموزشی دانشکده

 Gharraee.b@iums.ac.ir

5 دکتر محمد رضا پیرمرادی استادیار عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان                 Pirmoradi.mr@iums.ac.ir
6 دکتر اسماء عاقبتی استادیار عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان                 Aghebati.a@iums.ac.ir
7 دکتر احمد عاشوری استادیار عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان Ashouri.a@iums.ac.ir
8 دکتر فهیمه فتحعلی لواسانی استادیار عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان                 Lavasani.f@iums.ac.ir
9 دکتر محمود دهقانی استادیار عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان                 Dehghani.m@iums.ac.ir
10 دکتر عباس رمضانی فرانی استادیار عضو هیئت علمی دانشکده علوم رفتاری وسلامت روان

 


طرح دوره دروس ارائه شده گروه روانشناسی بالینی ارشد و دکترا نیمسال اول


اصول اخلاق حرفه ای ارشد

اصول اخلاق حرفه ای دکترا

آمارپیشرفته در روانشناسی بالینی

بهداشت روان

درمان شناختی رفتاری 1

درمان شناختی رفتاری 2 دکتری

زوج درمانی

سایکوفاماکو دکتری

نقدو نظریه ها و دیدگاههای شخصیت


گروه درمانی


 


دفعات مشاهده: 1420 بار   |   دفعات چاپ: 11 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر