دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان - انستیتوروانپزشکی تهران- [اخبار پایگاه]
برگزاری آزمون شفاهی دکتری تخصصی (MMI) رشته مطالعات اعتیاد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۲۰ | 
آزمون شفاهی دکتری تخصصی (MMI) رشته مطالعات اعتیاد در دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان (انستیتو روانپزشکی تهران): مسئولیت برگزاری آزمون مصاحبه دکتری تخصصی (MMI) در سال تحصیلی 98- 97 در دو رشته «روانشناسی بالینی» و «مطالعات اعتیاد» برای سومین بار به دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان واگذار شد.
آزمون روز چهارشنبه 20 تیرماه سال جاری برای هر دو رشته یاد شده منطبق با دستورالعمل‌های ابلاغی برگزار گردید.
در این رابطه دکتر محمد باقر صابری زفرقندی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و مسئول برگزاری امتحان در رشته مطالعات اعتیاد گفت: خوشبختانه امسال هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی شاهد استقبال خوب داوطلبین برای رشته مطالعات اعتیاد بودیم. هر پنج دانشگاه علوم پزشکی شامل ایران، تهران؛ شاهرود، کاشان و زنجان امسال دانشجو می پذیرند.
وی ادامه داد: بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 50 درصد نمره قبولی در امسال مربوط به امتحان کتبی بود که در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد و 50 درصد نمره نیز به امتحان شفاهی تعلق خواهد گرفت. امتحان شفاهی به صورت آزمون کوتاه چند بخشی برگزار شد که در پنج ایستگاه مجزا طراحی و اجرا گردید.
ایشان در پایان اضافه کرد: امسال 20 درصد نمره نیز به شرایط عمومی، ارزیابی شخصیتی و میزان علاقه فرد به این رشته اختصاص خواهد یافت.
 
تهیه خبر: زهره راخ (کارشناس روابط عمومی دانشکده)
تهیه عکس: سید حسین سید محمدی (مسئول سمعی بصری دانشکده)

 
نشانی مطلب در وبگاه دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان - انستیتوروانپزشکی تهران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=35.30035.67214.fa
برگشت به اصل مطلب